Jak zniwelować bóle na odcinku lędźwiowo-krzyżowym?

Dzień dobry. Mam 43 lata i opiekuję się niepełnosprawną córką, która jest osobą leżącą i bez kontaktu. Ok. 2 tyg. temu zaczęłam odczuwać bóle na odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Byłam u swojej masażystki, która stwierdziła, że mogłam sobie coś "naciagnąć'' i zaleciła plaster rozgrzewający, to samo poleciła mi też znajoma farmaceutka. Dodatkowo brałam melobaks i po 4 dniach wszystkie bóle przeszły. Niestety od dwóch dni ponownie odczuwam ból, lepiej jest po melobaksie. Co dalej robić?

Najlepszym badaniem diagnostycznym odcinka lędźwiowego jest rezonans magnetyczny który odpowie na pytanie czy jest jakiś problem z dyskami.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch