Co oznacza ból biodra podczas zmiany pozycji ciała?

Witam od paru lat pobolewa mnie biodro lewe ..byłam u lekarza rodzinnego przepisał mi zaszczyki na jakis czas przeszło a teraz znowu boli podczas. chodzenia nie odczuwam zbytnio bolu nasila sie podczas wstawania z pozycji leżącej i siedzącej

Dolegliwości bardziej sugerują ból od odcinka lędźwiowego kręgosłupa ( staw biodrowy boli głownie w pachwinie i podczas chodzenia). Sugeruje wizytę u ortopedy i RTG kręgosłupa lędźwiowego.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch