Ból biodra podczas siedzenia i chodzenia
Witam mojego brata boli LEWE biodro głownie podczas siedzenia podczas chodzenia przechodzi i jest to ból promieniujący do kolana a nawet stopy był RTG miednicy i kregosłupa i lekarz ortopeda nic nie stwierdził dodam że brat miał chore PRAWE kolano i unika przeciążenia na nie czy to wynik nieprawdiłowej postawy czy cos poważnego dodam że ból jest dość silny???Proszę o szybką odp.Dziekuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa lub stawu biodrowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Brat powinien udać się do specjalisty ortopedy.