Bóle pleców w odcinku lędźwiowym promieniujący do nogi

Witam. Mam 23 lata i od pół roku zmagam się z coraz silniejszymi bólami pleców w odcinku lędźwiowym. Ból poczatkowo promieniował do prawej nogi,teraz już promieniuje także do lewej. Ból jest najsilniejszy podczas siedzenia i leżenia, lżejszy podczas stania. Ból nastapił nagle i utrzymuje się od pół roku,żadne leki przeciwbólowe nie dają ulgi (stosowałam diclac, nimesil oraz serię zastrzyków aglan). Ból stale się nasila co może być przyczyną takich dolegliwości.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może jest to zwyrodnieniowe zmiany w kręgosłupie.