Bóle nogi po cesarskim cięciu

Witam,mam nadzieje,ze moze tu uda mi sie znalezc odpowiedz na moja dolegliwosc. Mam 30 lat i rok temu urodzilam dziecko poprzez CC. Od marca tego roku (8 miesiecy po porodzie) zmagam sie z okropnym bolem calej lewej nogi,ktory ciagnie sie od biodra zewn.strona do pachwiny i tak po calej nodze do samej stopy. Wyniki z krwi etc.mam wszystkie dobre,jestem po fizjoterapii,nastawianiu nawet u kregarza (lek.domowy podejrzewal rwe kulszowa) oczywiscie leki - nic nie pomaga. Wykonane RTG oraz rezonans,w

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w podanym opisie nie zawarła Pani jednoznacznego pytania, Proponuję udać się do ortopedy. Bez badania nie mogę więcej nic radzić.