Co oznacza pojawienie się sinego bólu przy kości biodrowej?

Od prawie miesiąca czuję silny ból górnej części lewej kości biodrowej. Gdy wstaję z pozycji siedzącej to ból rozchodzi się do pachwiny jak by ktoś mi jakąś gumę na siłę rozciągał. Duży ból kości biodrowej przy schodzeniu ze schodów i w ogóle przy chodzeniu. Ostatnio zaczęłam też odczuwać szczególnie w pozycji siedzącej drętwienie całej zewnętrznej strony lewej nogi od biodra do stopy , ból w kolanie i kostce stopy.Badania krwi , moczu , RTG i USG jamy brzusznej nic nie wykazały. Lekarz podejrzewa kamyk w nerkach, mam mieć ponowne badania robione za 4 tygodnie, a ja nie mogę poruszać się bez bólu.Dodam ,że przebywam w Holandii, tutaj mają jakieś inne podejście do chorego i chyba czekają co im się podpowie. Ja też potrzebuję podpowiedzi: czy ból biodra ma coś wspólnego z nerkami? Pozdrawiam - Alicja

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na rwe kulszową , wskazana wizyta u neurologa, a przede wszystkim wizyta u internisty aby ocenić pacjenta w bezpośrednim badaniu.