Co znaczy opuchlizna przy kości biodrowej?

Opuchlizna przy kości biodrowej. Węzły/Przepuklina? Od dwóch dni bolały mnie przy dotyku okolice kości biodrowych po obu stronach podbrzusza. Wczoraj pojawiły się podłużne opuchlizny bezpośrednio symetrycznie pod kośćmi biodrowymi, na długości ok 5 cm, nie sięgają pachwin między nogami, są bezpośrednio pod kośćmi, po bokach. Bolą przy dotyku, ale czuję, że zaczynają również boleć przy siedzeniu i podnoszeniu nóg w górę w pozycji stojącej. Wizytę u lekarza pierwszego kontaktu mam dopiero w piątek. Czy może to być coś poważnego? Jakie badania powinien zlecić mi mój lekarz i do jakiego specjalisty wysłać? Proszę o podpowiedź, jestem strasznie zmartwiona.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć