Ból koło kości biodrowej na wysokości pępka

Witam od dwóch miesięcy odczuwam ból koło kości biodrowej na wysokości pępka pojawia sie tam taki gózek on jest miękki i to boli czasem on się pojawia a czasem go nie ma gołym okiem tego tak nie widać trzeba sie dobrze przyjrzeć pracuje w sklepie spożywczym także jak trochę ponoszę to mnie bardziej boli jak naciskam to miejsce to nie boli dopiero po jakimś czasie byłam z tym u chirurga nie zbadał mnie powiedział że nic nie widzi i musiałam poprostu wiecej zjeść co by to mogło być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogła to być przepuklina, charakterystyczne dla niej jest że pojawia się w czasie napinania tłoczni brzusznej, tj. przy kaszlu, parciu, podnoszeniu, itp, proszę się poobserwować.
Pozdrawiam