Co jest przyczyną kłucia pod pępkiem?

Witam, co moze byc powodem dziwnego smyrania, lub delikatnego kłucia za pępkiem, podczas jego naciskania, lub przy schylaniu? wystepuje to tylko w obrebie pepka. najczesciej pojawia sie , gdy mam wzdety brzuch, po jakims wzdymajacym posilku, ale czasem bez powodu. wystepowalo to u mnie odkad pamietam, ale ostatnio pojawia sie czesciej, dlatego zadaje to pytania. USG brzucha nic nie wykazalo.

Lek. Katarzyna Szymczak

Zapewne to jakieś czynnościowe zaburzenia jelitowe, może zrosty.
Pozdrawiam