Bóle oczu po ataku padaczki

Witam Mój chlopak miał atak padaczki trzy dni temu. Panowie z pogotowia podali mu relanium a następnie w szpitalu kroplowke, po ktorej został wypisany do domu. Chlopak jednak skarży się na wielki ból oczu i ma ogólne problemy ze wzrokiem oraz utrzymaniem równowagi. Dostal skierowanie do neurologa, ale zdaję sobie sprawę, że do tej wizyty będzie musiał trochę poczekać. Czym mogą być spowodowane takie objawy. Dodam że na pare dni przed atakiem mój chłopak również skarżył się na problemy ze wzrok

Oczywiście chłopak musi pozostawac pod stałą opieką neurologiczną.

Trudno określić bez badania. Wskazana pełna konsultacja.
Czy były dotąd zaburzenia widzenia, wada wzroku, zapalenie spojówek ??
Jak z leczeniem padaczki ?? Czy zdrowy tryb życia, bez alkoholu, papierosów itp ??
Pozdrawiam