Bóle okolic podbrzusza u 33-latka

Witam Serdecznie mam 33 lata i nie pije i nie pale, waze 73kg mam 185cm wzrostu i od okolo tyg pobolewa mnie szcegolnie podbrzusze, milaem robione badanie usg calej jamy wszystko jest bez zmian, mam ogromne stresy, tzresawki nawet, morfologia ok, mocz ok Podano mi nawet relanium dozylnie mialem atak leku, nic nie pijem nie jadlem, poszedlem pare godzin pozniej zbadac mocz i wykazalo ze amylaza w moczu miala 785u/l przy normie 491 a bilurbina 1,27 przy normie 1,10 Bardzo prosze o odpowiedz :(

Wiele badań, które wraz z prawidłowo zebranym wywiadem mogą dać odpowiedź na Pana pytanie. TO może uczynić wyłącznie lekarz rodzinny. Trzeba zaprowadzić tu spory porządek.