Bóle palców po urazie
Dzień dobry,kilka tygodni temu mocno uderzyłam mały palec u nogi,powołało i przeszło,chwile pozniej schodząc po schodzą wybielam boleśnie stopę powyżej palców,ostatnio stanęłam na kamień i czuje ból powyżej drugiego palca lewej nogi.teraz utykam,najlepiej chodzi mi sie na wewnętrznej stronie stopy,rtg nie wykazał uszkodzenia a chodzenie na całej stopie jest bolesne?usztywnic?w jaki sposob? Lekka opuchlizna,pozdrawiam serdecznei

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Należy odciążać stopę, stosować zimne okłady, środki przeciwbólowe w postaci maści. Nie należy stosować opatrunków uciskowych.
Pozdrawiam