Bóle piersi i parcie na pęcherz po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Dwa i pół tygodnia temu przerwałam przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych (przy 3 tabletce). Przyjmowałam je ponad pół roku. Teraz dzieje się ze mną coś dziwnego. W ciąży nie jestem, a objawy mam jakbym była. Piersi bolą i są nabrzmiałe, mam parcie na pęcherz. Przyznam, że kiedyś też miałam takie objawy podczas przyjmowania tabletek...Czy to zaburzenia hormonalne, po takim nagłym przerwaniu??? Czuję się też ociężała...

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa.