Bóle pięt po wewnętrznej stronie

witam od paru miesiecy bola mnie piety jedna w wewnetrznej stronie przy piecie a druga wokól piety i na srodku piety taka podkowa,boli gdy dlugo stoje i przy ucisku a nawet gdy zaczynam stopą napinac do góry do kolana.co to moze byc rtg nic nie wykazało w dodatku mampłaskostopie poprzeczne.jak to leczyc

Szanowana Pani, powinna Pani poddać się badaniu przez ortopedę.
Wszystko wskazuje na to, że opisane dolegliwości mogą mieć związek z nieprawidłową budową stopy (płaskostopie). W takich wypadkach należy rozważyć leczenie rehabilitacyjne. Pozdrawiam