Bóle i obrzęk pięt u 35-latki

dzien dobry! mam 35 lat,waze 85kg,od 2 miesiecy boli mnie pieta,od srodkowej strony piety i w srodku przy dotykaniu,po dluzszym odpoczynku,gdy wstaje,rano,przy chodzeniumam obrzek na tej piecie,strasznie sie boje,ze to cos powaznego.Bardzo prosze o odpowiedz.Z gory dziekuje

Szanowna Pani,
Objawy, które Pani opisuje mogą sugerować zapalenie rozciegna podeszwowego. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu