Silny ból pięty podczas podciągania palców do góry

przy podciąganiu palcow lewej stopy do góry nastepuje silny bol piety nie mogę wchodzić tez pod gore

Pani ból może wynikać przeciążenia lub uszkodzenia rozcięgna podeszwowego. Sugerowałbym badanie przez lekarza ortopedę i USG tej okolicy
Pozdrawiam, Dr n.med. Paweł Kołodziejski chirurg stopy specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu