Ostry ból śródstopia podczas poruszania

idąc prosta droga nagle nastepuje ostry bol prawego srodstopia robiący wrazenie ostrego zwichnięcia musze stanac i po paru minutach mija.bol jest tak ostry ze zgina mnie wpol.nie jest to wynikiem wykręcenia stopy wejścia w dziure tylko samoistnie podczas chodzenia

Czy ból promieniuje do palców? Jeśli występuje pomiędzy II i III lub III i IV kością śródstopia w części dalszej, może wynikać np z nerwiaka Mortona tej okolicy
Pozdrawiam, Dr n.med. Paweł Kołodziejski chirurg stopy specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu