Bóle pleców po wstawaniu z łóżka

Witam mam 55 lat dwa dni temu zaczely sie moje problemy gdy wstajac z luzka poczulam duzy bul z lewej strony plecow pod lopatka bul plecow nie ustepuje promieniuje boli mnie takrze lewy bok wraz z rekom i lewa strona klatki piersiowej jak by serce byla terz goraczka araczej stan pod goraczkowy myslalam ze to przedzie ze to zwykle przewianie dlatego nie wybralam sie do doktora dodam jeszce ze cierpie na chorobe stawowa. Zgory dzinkuje za pomoc i przeraszam za pisownie ale mam problem z k

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.