Bóle po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka z kamieniami

W środę miałem laparoskopowe usuniecie woreczka z kamieniami dzisiaj rano miałem już 3 stolce dwa ostatnie to sama woda taka żółta przed operacją też miałem od rana po trzy stolice czasami czy można wziąść tabletkę na rozwolnienie i czy. I ile na moim etapie można chodzić na spacer chodzi o czas jak idę trochę boli ale po spacerku mi lepiej nie biorę leków przeciw bólowych w szpitalu dawali czy mam brać i jakie żeby ulzylo czy sex w postaci ja leżę a partnerka zrobi mi dobrze bez mojego wysiłku

Witam. Jak najbardziej może Pan przyjąć tabletkę przeciw biegunce. Spacery są jak najbardziej dozwolone, a nawet wskazane, nie powinny być jednak długie ani forsowne. Jeśli chodzi o leki przeciwbólowe to w razie dolegliwości proszę przyjmować ogólnodostępne leki przeciwbólowe (ibuprom, apap). Jeśli chodzi zaś o aktywność seksualną to radziłabym powstrzymać się od niej na około 7-10 dni od zabiegu.