Bóle po lewej stronie pleców i wzdęcia

Witam Jestem mamą od 5 miesięcy poraz 3 od miesiąca borykamy się z bólem ( dyskomfortem ) po lewej stronie pleców ciągnące się do lewego boku . Kiedy skręcamy tułowiem w bok odrobinę mi lepiej . Miałam robione Badanie USG jamy bzusznej w którym wszystko jest w normie. Nadmienię iż do tego mam częste wzdecia. Nie wiem czy te sprawy mogą się jakoś ze sobą wiązać. A no i stwierdzono u mnie nadczynność tarczycy . Jestem panikarą wiec może głupie jest moje pytanie ale gdzie mam się udać z tym?

Na pewno bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego. Bóle pleców mogą mieć związek z jakąś patologią w zakresie odcinka piersiowego kręgosłupa zaś wzdęcia być może mają podłoże w czynnościowej pracy jelit (niezależne sprawy). Lekarz rodzinny zaleci dalsze badania (np. RTG odcinka piersiowego kręgosłupa) i wprowadzić odpowiednie leczenie.