Bóle po operacji laparoskopowej wycięcia wyrostka robaczkowego

witam jestem kilka miesięcy po operacji laparoskopowej wycięcia wyrostka robaczkowego. jednak już od kilku dni zaczęło mnie stopniowo pobolewać teraz boli bardziej więc nie wiem co mam zrobić gdyż do lekarza iść nie mogę gdyż nie posiadam ubezpieczenia bardzo proszę o odpisanie

Nie ma odpowiedzi bez badania chirurga(najlepiej tego , ktory operował]? NIE MA LECZENIA PRZEZ INTERNET -SA TYLKO PORADY , A LECZENIE MA PRZEPROWADZIC LEKARZ , KTORY ZBADA PACJENTA!!!!! zż