Bóle po prawej stronie brzucha oraz pieczenie przy kichaniu lub napięciu

witam, od paru dni mam bóle po prawej stronie brzucha, pieczenie przy kichaniu czy napięciu się, Jest to mniej więcej na wysokości pępka lekko w górę. Wstępna diagnoza ??pozdrwiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby postawić wstępną diagnozę należy wykonać badanie lekarskie. koniecznie proszę udać się do lekarza. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można stwierdzić konieczność dalszych badań/konsultacji.