Przyczyna pieczenia prawej strony klatki piersiowej u 47-latka

witam mam 47 lat od 4 dni mam silne bole w klatce piersiowej a dokladniej pieczenie prawej strony klatki piersiowej , serce mnie nie boli jaka moze byc przyczyna dodam ze mam bole stawow plecow rak a najgorzej nog i jestem przeziebiony

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć koniecznie należy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność np. odpowiednich konsultacji, odpowiednich dalszych badań diagnostycznych.