Bóle pod lewą łopatką zazwyczaj przy pochylaniu

Witam. Od 2 miesięcy mam bóle pod lewą łopatką zazwyczaj gdy się nachylam wtedy nie mogę się od razu podnieść i zdarza się że przy nabieraniu powietrza też występuje ten ból. Smarowałam to żelem na bóle kręgosłupa ale to nie pomogło. Czy to może być coś powaznego ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę udać się do lekarza, konieczne jest badanie lekarskie i dlasza diagnostyka, usg nerek, rtg kręgosłupa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć .Proszę udać się do lekarza rodzinnego.