Bóle pod łopatkami

Pani/e doktorze co moze byc przyczyna nachodzacych boli w moich obydwu bokach pod lopatkami... czasami boli mnie w jednym boku , ale najczesciej w obydwu--bol jest b. silny zaciskajacy boki wyniki mam dobre lekarz rejonowy twierdzi , ze se wymyslam co nie jest prawda . Bol trzyma dwie - trzy godz. i przechodzi , ale czesto mam bol dluzej. Z gory dziekuje za porade.. pozdrawiam Jadwiga

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane kamicą nerkową. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczne jest wykonanie podstawowej diagnostyki. Proszę ponownie udać się do lekarza.