Nasilający się ból w lewym boku a kamica nerkowa

Dzien dobry, od trzech dni czuje nasilajacy sie bol w lewym boku. Bol sie stopniowo nasila, ale nie jest nie do zniesienia. Czy to moze miec zwiazek z kamica nerkowa (wiele lat temu przechodzilam kolke nerkowa - prawa strona). Wtedy tez bol narastal stopniowo przez kilka dni. Dziekuje z gory za odpowiedz.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ból może być spowodowanym kamicą nerkową, jednak bez przeprowadzenia badania nie można ustalić przyczyny. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.