Nasilający się ból w lewym boku

witam,Dzis rano podnoszac donice z kwiatkiem(bardzo ciezka)strzelilo mi cos w lewym boku przy pasie.myslalam,ze bol ustapi ale sie nasila.chodze wykrzywiona na lewa strone i mam promieniujacy bol a na dodatek u lewej nogi mrowienie palcow.Czy to ustapi?Czy powinnam sie martwic.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proszę udać się do lekarza. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do ortopedy. Konieczne jest badanie lekarskie, aby coś więcej powiedzieć.