Bóle podbrzusza a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Zacznę od tego, ze zazwyczaj mam okres 25 każdego m-c, 16.09 była wizyta gin, po wizycie okres dostałam 2 dni pózniej czyli 18.09 okres trwał 5 dni 29.09 współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia. Od pięciu lat wspolzyjemy i zawsze z zabezpieczeniem to był pierwszy raz bez. Jaka jest szansa ze zaszłam w ciąże? Dodam, podbrzusze mnie boli od 01.10(wczoraj) pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam !
Istnieje możliwość zajścia w ciążę. Ryzyko to jest dość wysokie bo były to dni bliskie owulacji. Proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam