Bóle podbrzusza i płyn w kątnicy

Witam. Boli mnie cal prawe podbrzusze od 2 dni wczoraj byłam na sorze , mialam usg(wyrostka nie udało sie zoabzcyć), rtg, i badaia krwi i moczu. Wszystko ok, natomiast pani z usg powiedziała, ze mam płyną w katnicy. Wypuścili mnie do domu z espumisanem, a mnie nadal boli, czy ten płyn sam ie usunie?

Być może, ale nie ma takiej pewności. Jeśli dolegliwości nie będą ustępowały w przeciągu 1-2 dni radzę skonsultować się bezpośrednio z lekarzem rodzinnym lub też udać się ponownie na SOR.