Bóle podbrzusza z prawej strony u młodej osoby

Witam Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze z prawej strony nie mogę określić jednego miejsca ponieważ promieniuje..Jest to uczucie kłucia.Ból jest jednorazowy po jakimś czasie ustępuje.Nie jest to ból miesiączkowy.Czy może być to podłoże ginekologiczne? Robiłam usg 2 razy i nic ie wykazało.Proszę o pomoc

Najpierw trzeba skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem, który oceni czy ból ma jakiś związek z patologią w zakresie narządów płciowych. Raczej bóle o charakterze kłucia mają podłoże związane z jakiegoś typu neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych w zakresie powłok brzusznych. Nic niepokojącego jeśli nie są zbyt nasilone.