Objawy przepukliny pachwinowej

Przepuklina od urodzeniazawsze od małego rodzice mówili mi ze mam przepukline pachwinowaMieli nawet ja operowaChirurg takze stwierdzil ze ja mamAle do operacji nie doszloMam juz 20 lat do tego czasu nie bolalo mnie pewnego dnia mocno krzyczalam i po dwoch dniach zaczelo mnie bolec pojechalismy na pogotowie ale lekarz stwierdzil ze nie mam zadnej przepuklinyWszystko mam dobrze w sprawach ginekologicznych, napewno miesni naciagnietych nie mam. i nieraz tzn prawie codziennie boli mnieCo to moze byc

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić co może się dziać, czym spowodowane są te dolegliwości. Jeśli to nie przepuklina skoro wykluczył to lekarza, ginekologicznie wszystko jest w porządku, nie są to naciągnięte mięśnie powłok brzusznych to może to zwykła neuralgia czyli samoistne podrażnienie nerwów obwodowych. Trzeba zastanowić się nad ewentualną konsultacją w tej sprawie z neurologiem.