Przepuklina od urodzenia

zawsze od małego rodzice mówili mi ze mam przepukline, mieli nawet ja operowac, chirurg takze stwierdzil ze ja mam, ale do operacji nie doszlo. mam juz 20 lat do tego czasu nie bolalo mnie pewnego dnia mocno krzyczalam i po dwoch dniach zaczelo mnie bolec pojechalismy na pogotowie ale lekarz stwierdzil ze nie mam zadnej przepukliny. wszystko mam dobrze w sprawach ginekologicznych, napewno miesni naciagnietych nie mam. i nieraz tzn prawie codziennie boli mnie. co to moze byc ? prosze o odpowiedz

Ale nie napisała Pani konkretnie, gdzie Panią boli, jaką przepuklinę miała Pani rozpoznaną ( czy np. pachwinowa, udowa, pępkowa?). Bez tych istotnych informacji nic więcej nie napiszę.