Odczuwanie silnych wibracji pod prawym żebrem

Witam serdecznie, od dwóch dni odczuwam silne wibracje pod prawym żebrem. Czasem dochodzą do tego lekkie kłucia. Próbę wątrobową wykonałem - wszystkie wyniki w normie, morfologia - wszystkie wyniki w normie, cholesterol niski, mocz ideał. Czy wskazane byłoby zrobienie jeszcze USG?

Radziłbym z tymi problemami skonsultować się z lekarzem rodzinnym i on po badaniu zadecyduje o dalszej diagnostyce. Takie objawy jakie Pan przedstawia raczej wskazują na tło neuralgiczne, podrażnienie nerwów obwodowych niż patologię w zakresie jamy brzusznej.