Piekący ból brzucha pod prawym żebrem

Od trzech-czterech tygodni mam kujący czasami piekący ból brzucha pod prawym żebrem czuję dyskomfort siedząc jakby coś przeszkadzało,czasami czuję krótkotrwałe ukucie w okolicy pępka.USG nic nie wykazało,brak nietolerancji glutenu,badanie IgG 0,2 ,IgA 0,1,brak pasożytów.W lipcu 2015r robiłam gastroskopie -OK,kolonoskopię 09.2015,-OK, prześwietlenie płuc 10.2015 Ok.Nie wiem czy powtórzyć te badania.Boje sie najgorszego, nie wie gdzie sie mam udac jakie badania zrobić.Wpadam w paranoje

Takie objawy, kłujące bóle mogą być związane z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów w zakresie powłok brzusznych, międzyżebrowych. Leczenie to doraźne stosowanie leków przeciwbólowych. Trzeba jeszcze z tym problemem skonsultować się ewentualnie z neurologiem.