Kłujący ból a nacyzniak na wątrobie

Od 2 tyg. mam bóle brzucha. Na początku ból był w lewym podżebrzu, z czasem przeniósł się na prawe podżebrze i w okolice wyrostka. Bóle opisałbym na klujące, i pojawiają się w różnych porach dnia, niezależnie od tego czy coś jadłem, czy tez jestem na czczo. W kwietniu miałem robione USG jamy brzusznej i wykryto mi jedynie niegroźnego naczyniaka na wątrobie (2mm). Apetyt jest. Wzdęć brak. Obecnie przebywam za granicą i nie mam możliwości wizyty u lekarza

Na pewno dolegliwości nie są związane z tak drobnym naczyniakiem w wątrobie. Raczej diagnostykę trzeba skierować w stronę schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego czyli wykonać gastroskopię. Oczywiście często takie kłujące, stałe lub napadowe bóle są związane z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów powłok brzusznych czy też międzyżebrowych.