Stłuszczenie wątroby i wynik badania USG

Witam mam pytanie mam niewielkie stłusczenie wątroby badanie USG watroba o nieznacznie podwyzszonej echogeniczności z cechami nie wielkiego stłusczenja.Odczówa ból z prawej strony na wysokości żeber,tak wiec watroba nie boli bo nie jest unerwiona stłuszczenie nie boli tak powiedzial gastrolog to co mnie boli??? od 2 miesiecy zażywam sylimarol i tribux forte według zaleceń lekarza

Ból może być związany z jakąś neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów np. międzyżebrowych. W takich przypadkach stosuje się leki uspakajające, doraźnie przeciwbólowe.