Co na zaparcia przy stłuszczeniu wątroby?

witam mam pytanie co na zaparcia przy stuszczeniu wątroby od gastrologa dostałem tribux forte ale nie pomaga

Jest bardzo wiele leków regulujących pracę jelit dla których stłuszczenie wątroby nie jest przeciwwskazaniem. Są zazwyczaj dostępne na receptę. Może jednak na początku jeśli zaparcia nie są nasilone zastosować odpowiednią dietę i leki na bazie ziół dostępne bez recepty.