Jak leczyć niealkoholowe stłuszczenie wątroby?

Jak leczyć niealkoholowe stłuszczenie wątroby? Czy tylko odpowiednia dieta i sport? A może można ten proces przyspieszyć jakoś farmakologicznie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawaiam, Krzysztof

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

oprócz diety i sportu mozna wspomóc pracę wątroby suplementami ziołowymi. Jeżeli hepatolog uzna za konieczne wypisze Panu receptę na leki.

Pozdrawiam serdecznie