Powiększona wątroba z cechami stłuszczenia

Witam! Mam kłopot z wątrobą,jest strasznie powiększona- dł.210-228mm z cechami stłuszczenia,zrobiłam wyniki-próby wątrobowe,całą morfologię,Tsh- wszystkie są w normie,ale biorę Tamoxifen Egis po chorobie nowotworowej od 6 lat.Cały czas było ok,więc co to może oznaczać? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę zastosować dietę odpowiednią do niealkoholowego stłuszczenia wątroby,
dodatkowo można wspierać się preparatami wspomagajacymi pracę i regenerację narządu np. ostropestem. Dietę Pani ułoży w pobliskim gabinecie dietetycznym.

Pozdrawiam