Wzrost poziomu enzymów po wirusowym zapaleniu wątroby

Dzień dobry, ponad pół roku temu przeszedłem wirusowe zapalenie wątroby, a niedawno enzymy mocno wzrosły mi po sertralinie (ast do 240), którą od razu musiałem odstawić. Chociaż wszystkie próby wątrobowe mam już w normie, a usg nic złego nie wykazało, to ciągle czuję mocny ucisk w prawym boku, momentami to uczucie jakby ktoś z całej siły uderzył mnie w żebra. Czy to normalne, że mam takie odczucia przy poprawnych wynikach ast, alt,ggtp i bilirubiny? Biorę Essentiale Forte 3x dziennie.Pozdrawiam

Raczej ból nie ma nic wspólnego z wątrobą skoro badania laboratoryjne i USG są w normie. Może te bóle są związane z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych (np. międzyżebrowych). Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza prowadzącego.