Bóle podbrzusza po okresie i stosunek w prezerwatywie

14.01 skonczyl mi sie okres i od tego czasu mam lekkie bole podbrzusza i nie moge nic jesci nie raz jest mi nie dobrze i boli mnie glowa.19.01kochalam sie z chlopakiem mial gumke ale spuscil sie we mnie ale gumka byla szczelna i wszystko w niej zostalo.ale ja dalej czuje sie slaba i mam bole podbrzucha i boli mnie dodam ze tydz przed okresem uprawialam z chlopakiem petting to jest oznaka ciazy czy jakies choroby?

Piotr Pilarski

Ciąża mało prawdopodobna. Może błędy dietetyczne powodują dyskomfort podbrzusza. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.