Lekkie bóle podbrzusza po okresie

14 stycznia skonczyl mi sie okres i od tego czasu mam lekkie bole podbrzusza.od pewnego razu jak mam okres to jest mi nie dobrze i jestem bardzo slaba okres jest bardzo obfity i trwa 5 do 7 dni.mam bardzo nieregularny okres zdarza sie ze okres spoznia mi sie 3 mies a nawet wiecej.ostatno jak okers skonczyl sie 14 stycznia to 19 kochalam sie z chopakiem mielismy prezerwatywe i spuscil sie we mnie ale gumka byla szczelna i nic sie nie wydostalo na zewnatrz czy mozliwe ze moge byc w ciazy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać test ciążowy. Proponuję udać się do ginekologa celem odpowiedniego postępowania w kwestii nieregularnych miesiączek.