Zmiana prezerwatywy w trakcie stosunku a ryzyko ciąży

czy po stosunku w gumce można sie kochać 2 raz ? Zdejmując gumkę mam kontakt ze sperma i na penisie tez zostaje ..... Czy trzeba go przemyć zeby 2 raz kochać sie z partnerka ? czy moze dojsc do zaplodniania jak nakladam gumke na penisa a mialem kontakt ze sperma tzn ręce ...
ponad rok temu

Po wytrysku należy się wymyć (genitalia, ręce) i założyć nową, świeżą gumkę przed ew. drugim kontaktem waginalnym.
Każdy wytrysk (wypływ) nasienia u zdrowego mężczyzny ma zdolność zapłodnienia.