Wszedłem w dziewczynę po wytrysku - czy ona może być teraz w ciąży?

Witam,
kochałem się ze swoją dziewczyną i gdy już prawie doszło do wytrysku, to wyjąłem penisa z pochwy i wytrysk był w gumkę. Potem chwilę odczekaliśmy i założyłem nową gumkę, i w pewnym momencie zauważyłem, że gumka się zsunęła i wszedłem w nią jednym ruchem bez prezerwatywy.
Czy jest możliwość, że to co zostało na penisie (nie jestem pewny, czy była tam na nim sperma) może przyczynić się do zajścia w ciążę? Czy moja dziewczyna może być w ciąży?
Z góry dziękuję!

Witam serdecznie,
w takim przypadku istnieje prawdopodobieństwo przeniesienia spermy do dróg rodnych partnerki. Dlatego ciąża jest możliwa. Proponuję po około 2 tygodniach od stosunku wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam