Zsunięcie prezerwatywy a dni niepłodne

Witam 13.02.15 kochając się z dziewczyną zsunęła mi się gumką tak mniej więcej do połowy zauważyłem to jak wyszedłem. Nasienie było w gumce, nie była pęknięta zaznaczam! Dziewczyna nie miała dni płodnych lecz zaniepokoiła mnie "Sperma" na mojej koszulce czy jest możliwość jeżeli nie wylało się nic z gumki że dziewczyna zajdzie w ciąże?I czy jest to możliwe że to była wydzielina partnerki? Proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam !

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwa jest wydzielina kobiety. Co do możliwości ciąży to zawsze istnieje gdyż niestety nie ma w 100 % skutecznych metod antykoncepcji nawet jeżeli prezerwatywa nie pęknie.