Dni płodne partnerki

Witam. mam wielki problem bo z dziewczyną współżyliśmy razem i zsuneła się gumka nie mam pojecia kiedy co i jak ale w gumce byla sperma a jak wychodzila to skapalo na łóżko część spermy, jak wyjeła prezerwatywe to powiedziala ze ona byla tak ułożona jak by przy wychodzenia odrazu zostala. wydarzyło się dokladnie 05.08.2013 i za tydzien ma miesiaczke zawsze ma regularną. i chce sie dowiedziec czy miala dni plodne w ten dzien czy nie?.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie napisał Pan ile trwają cykle Pana partnerki. Bez takiej informacji nie można ocenić czy miała wtedy dni płodne. Najprawdopodobniej były to dni niepłodne. Ponieważ prezerwatywa się zsunęła, niewielkie ryzyko ciąży istnieje.