Zsunięcie się prezerwatywy a dni niepłodne u 19-latki

Witam. Kochałam się wczoraj z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Podczas stosunku prezerwatywa się ześlizgnęła i została w środku, zanim się zorientowaliśmy, wykonaliśmy już kilka ruchów. Chłopak nie miał wytrysku, choć wiem że w preejakulacie są plemniki. Okres mam w miarę regularny, prawdopodobnie miałam dni niepłodne lub ostatni dzień płodny. Jakie jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciąże? Bardzo proszę o odpowiedź.

Elżbieta Rhone

Witam,
nie ma możliwości określenia z całą pewnością jakie są szanse na zajście w ciążę. Dużo zależy od tego czy regularnie Pani miesiączkuje, czy były wtedy faktycznie dni niepłodne itp. Jeśli nie było wytrysku to szanse na ciążę są raczej znikome, jednak należy pamiętać, że zawsze jest ona możliwa, nawet jeśli stosuje Pani antykoncepcję.