Ból jajników, parcie na pęcherz - czy to ciąża?

Witam,
ostatnio moja kobieta ma dziwne uczucie, że jest w ciąży. Bolą ją jajniki, ciągle chodzi siku, ma zaburzenia nastroju. Ja szczerze w to wątpię, bo zawsze używaliśmy prezerwatyw, ale raz gdy wyjąłem z pochwy członka, na prezerwatywie był taki śluz, rzadszy niż sperma, takie 'glutki', ale gdy patrzyłem na prezerwatywę, nie było żadnej dziurki. Sperma nie ciekła ani nic, i drugi wariant, czy była możliwość zajścia w ciążę podczas, gdy po orgazmie w prezerwatywie obtarłem członka, założyłem drugą prezerwatywę (nowa)?

Witam serdecznie,

Jeżeli prezerwatywa nie pękła ani się nie zsunęła to ryzyko ciąży jest małe ale nie równe zeru. Wydzielina, która pojawiła się na prezerwatywie pochodziła najprawdopodobniej z dróg rodnych partnerki. Jest to wydzielina, która normalnie wydziela się podczas pobudzenia seksualnego.
Objawy, które się pojawiły mogą sugerować ciążę ale nie muszą. Aby rozwiać wątpliwości proponuję wykonanie testu ciążowego. Najlepiej taki test wykonać w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam