Bóle prawej ręki w okolicy łokcia

od jakiegos miesiąca boli mnie prawa ręka okolice łokcia zauwazylem tam przy zginaniu jak dotykam tej kosci jest jakby wieksza ta kulka i tam mnie boli tylko od wczoraj ból przestał i obecnie boli mnie druga ręka w łokciu nie wiem co to moze byc prosze o porade dziekuje pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, trudno cokolwiek powiedzieć bez badania- proszę udać się do lekarza.