Bóle przy łokciu golfisty

Jak długo odczuwa się bóle przy tzw. łokciu golfisty. Leczyłam się u 2 lekarzy: internisty i ortopedy i dalej mam bóle ręki. Nie wiem co robić? Proszę o poradę. Stosowałam duo diclac , krioterapię i cignon.

Witam! Leczenie tzw. łokcia tenisisty jest postępowaniem żmudnym i długotrwałym. Jeśli dotychczas stosowane metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów należy rozważyć leczenie operacyjne lub stosowanie wstrzyknięć sterydów lub specjalnych czynników wzrostu, pozyskiwanych z krwi danego pacjenta.